No niin, nyt ne on valamiita!!!!

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja Nyynä
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti

Nyynä

Aktiivinen jäsen
30.10.2006
32 441
10
38
Änkesin itteni keittiöön ja tein neitille 40 x 200 g erilaisia sapuskoita pakastimeen. kasviksia ja riisiä/pastaa lohella, kalkkunalla, naudalla+porolla sekä possulla! nyt ei tarvi vähään aikaan taas tehä.

ja mikä parasta, kaikki tämä maksoi vaan 0,65 euroa per annos!!!! jumankekka mikä säästö ku kaupassa tuommoset purkit maksaa 1,05 - 1,15 euroa kappale!!!

kyllä nytten on onnellinen olo, olen tainnu ansaita kupillisen banaani-sukulaatijäätelöä :D :p ja kahvin =)
 
c011.gif
 
kiitoskiitos =)

juu. on säästöä ja puhtaampaa ja mikä tärkeintä: ravintorikkaampaa kuten Sisu sanoikin =)

ja neiti oikeesti tykkää miun tekemästä niin paljon enemmän ku nuista kaupan sapuskoista :D
 

Yhteistyössä