ITte hakenu aina Mäkistä päiväruuaks euron juustot + päälle jälkkäriks Hesestä euron pehmikset......Mäkistä jos itte ostan pehmikset tulee 20 senttii kalliimmaks per pehmis?? ITte laskenu että tällä tavalla säästän 1 e päivässä.....7 e viikossa.....28 euroo kuussa...336 e vuodessa.....SIt kaheksassa toissa vuodessa ku pikku päät jotka syntyy elokuussa lentäneet kotoa pois itte säästäny 6048 egeä + lähen sillä ETelän LÄmpöön nauttimaan kun päässy vihdoin irti lasten kasvatuksesta??????